Praca z podswiadomoscia

Każdy człowiek składa się tak jakby z trzech jaźni, ze świadomości, podświadomości na nadświadomości. Świadomość to ta czasami nas, która odbiera cały świat, która przetwarza informacje, zbiera je, magazynuje i która może krytycznym okiem spojrzeć na naszą rzeczywistość. Nadświadomość to natomiast prawdziwa cząstka Boga w nas, taka wyższa inteligencja, która jakby nie patrzeć, w pewnym sensie zawsze ujawnia się w naszym życiu. Podświadomość natomiast to coś między świadomością, a nadświadomością. To taki obszar w umyśle i mózgu każdego z nas, którego celem jest przechowywanie dużej ilości informacji, wszystkich doświadczeń, radości i traum, które przez całe życie przeżyliśmy.
Podświadomość ma ogromny wpływ na nasze życie, na nasze ciało, na nasze zdrowie i na wszystko to, co dzieje się w naszym doświadczeniu. Oznacza to, że sposób, w jaki zakodowana jest nasza podświadomość, przekłada się na to, czego w życiu doświadczamy, co nas spotyka, co jest dobre, a co jest złe. Dlatego też za każdym razem, kiedy spotyka nas coś złego, możemy podejrzewać, że ma to związek właśnie z utrwalonymi w podświadomości negatywnymi wzorcami, które trzeba będzie wyleczyć. Ustawienia systemowe, to taki sposób pracy z podświadomością, która dociera do tych jej pokładów, które wszystko organizują. Innymi słowy, jeżeli nasza podświadomość zaprogramowana jest na to, żeby cierpieć, to będzie wyszukiwać takich możliwości i przyciągać do siebie takie wibracje, żeby tak się właśnie stało.
Jeżeli natomiast za pomocą specjalnych ustawień przestawimy ją na inne tory, porzuci ten cierpiętniczy schemat i zacznie działać na naszą korzyść, zacznie nam pomagać i realizować nasze pragnienia. Dzięki temu widzimy, jak potężną bronią możemy dysponować. Podświadomość jest plastyczna, to, że kiedy została uformowana w pewien sposób, nie znaczy wcale, że nie możemy jej zmienić. To jest możliwe i tak naprawdę trzeba tylko wiedzieć jak, a da się to zmienić niemalże jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Można by to nazwać prawdziwymi czarami, ale to nic innego, jak odpowiednie zastosowanie mechanizmów, które rządzą naszym życiem.
Podświadomość można programować jeszcze za pomocą wizualizacji, medytacji, hipnozy, NLP, metody dwupunktowej, za pomocą EFT, prawa przyciągania i innych technik wpływu. Każdy tutaj może wybrać coś, co najbardziej mu odpowiada. Nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Jeżeli jednak chcemy zacząć się w to bawić, to musimy mieć świadomość tego, że proces ten może być naprawdę trudny i długotrwały, a na wierzch będzie wychodzić wiele nieprzyjemnych chwil z naszego życia. Trzeba się z tym liczyć. Mimo to z podświadomością pracować warto, a nawet trzeba, bo może nam to przynieść radosne życie, które wolne jest od wszelkiego rodzaju problemów, które jest dokładnie takie, jakie chcielibyśmy wieść. Można pozbyć się problemów, odnaleźć swoje talenty. Podświadomość daje nam tak naprawdę nieograniczone możliwości w tym zakresie, a naszym zadaniem jest z nich tylko skorzystać tak, żeby przyniosło to spodziewane efekty.