Ustawienia systemowe

Wiele ostatnimi czasy mówi się o różnych sposobach rozwoju osobistego. Pisze się o tym, tworzy programy, są nawet specjalne kierunki studiów, szkoleń i kursów. To naprawdę działa i widać wyraźnie, że część społeczeństwa rozumie, jak ważne jest wprowadzenie pozytywnych zmian w swoim życiu i że warto to robić, a nawet trzeba. Widzimy jasno, że dla nas, ludzi XXI wieku nie ma granic. Coś takiego, jak ustawienia systemowe może nam szybko pomóc w zmianie naszego postrzegania świata, w poprawie kontaktów z naszymi bliskimi, w zrozumieniu, co robimy źle, a co powinniśmy robić, żeby żyło nam się lepiej.
To niekończąca się studnia bez dna, studnia prawdziwych, ludzkich możliwości, do których mamy dostęp każdego dnia. Jasne jest, że samodzielnie nie zrobimy sobie poprawnego ustawienia, bo na tym trzeba się znać. Zrozumiałe jest też to, że nie od razu sami się tego nauczymy. Dlatego też dla spróbowania warto jest skorzystać z usług terapeuty, który się na tym zna i który się tym zajmuje. Terapeuta taki podpowie nam, co powinniśmy zrobić, żeby skutecznie zmienić swoje dotychczasowe życie. Jego rady, a także indywidualne ustawienia, które dla nas zrobi, oczywiście będą pomocne w tej zmianie.
Te ustawienia to nic innego, jak skierowanie uwagi naszej podświadomości na inne tory i nauczenie jej całkiem innego postrzegania. Na pierwszy rzut oka może się to wydawać skomplikowane, ale to prosta procedura, która przeprowadzona skutecznie daje niewiarygodne efekty.